Хто ми
Про нас

Художня ковка металу під руками нашого майстра - це пісня. Завдяки нашому досвіду і професіоналізму метал перетворюється в дуже красиві ковані вироби, які зможуть прикрасити будь-який інтер’єр, або екстер’єр споруди. Вироби з нержавіючої сталі в Києві актуальні в сучасному світі.

Наша компанія гарантує: ваша нова сходи прослужить максимально довго, і при цьому буде залишатися центром уваги, завдяки професійному виконанню від експертів своєї справи.

Наші послуги

Каркаси Сходів

Ми пропонуємо професійний підхід до вирішення будь-якої задачі - якщо вам необхідна нова сходи, переробка сходового прольоту, модернізація існуючих елементів сходів, досвідчені майстри компанії завжди будуть готові допомогти.

Металеві Перила

Віддавна фасади прикрашалися залізними конструкціями, які служили як для прикраси фасадів, так і для їх зміцнення.
До таких конструкцій можна віднести балконні огорожі. В даний час балконні ковані огорожі продовжують користуватися великим попитом в котеджному будівництві.

Зварювальні Роботи

Сварка металу - це досить складний і технологічний процес. Професійні зварювальники нашої компанії швидко та якісно за допомогою відповідного обладнання зроблять все підготовчі і зварювальні роботи будь-якої складності.

Залишити Заявку На Дзвінок