Перила

від 2000 грн. / метр погонний

від 6 днів без установки

Віддавна фасади прикрашалися залізними конструкціями, які служили як для прикраси фасадів, так і для їх зміцнення.

До таких конструкцій можна віднести балконні огорожі. В даний час балконні ковані огорожі продовжують користуватися великим попитом в котеджному будівництві.

Художня ковка здавна вважається дивним майстерністю людських рук. Ковані вироби в усі часи були показником розкоші і підкреслювали бездоганний смак власників. Такі огорожі дуже органічно поєднуються з багатьма матеріалами: цеглою, деревом, натуральним каменем і навіть полікарбонатом. Залежно від дизайнерської ідеї прекрасно підкреслюють витонченість архітектури будівель.

Ковані огорожі - це самий універсальний варіант огорожі балконів, з великим кількість ескізів.

Елегантний, презентабельний зовнішній вигляд і неперевершена довговічність - ось основні причини для того, щоб замовити ковані перила для ганку або внутрішніх сходів.

Наші сходи з кованого металу універсальні. Вони добре поєднуються з різними оздоблювальними матеріалами. Тому, в якому б дизайні ні ваш інтер’єр, в нього відмінно впишеться наша ковані сходи.

У нас ви замовляєте сходи, яка здатна тривалий час витримувати динамічні навантаження. Кування сходи від нашої компанії відрізняється високим професіоналізмом і відповідальністю. Ми даємо вам гарантію довговічності на кожну нашу ковану сходи.

У нашій ковальській майстерні ви замовляєте не просто ковану сходи. Ви замовляєте художню ковку. А це означає, що у вас буде ручна авторська художня ковка. Сходи такої роботи відрізняються неповторним видом.

Залишити Заявку На Дзвінок